Nakladatelství Brašna

Dětská literatura - jazyková literatura - hry a pomůcky domů i do školy

- Tvorba webových stránek

Jako doplňkovou činnost provádíme také tvorbu webových stránek (zvláště pro školy a organizace pracující s dětmi).
Vytvořili jsme např. tyto:

http://zssporice.ic.cz;http://zsamslibhost.ic.czhttp://zsotvovice.ic.cz; http://www.zscitoliby.eu; http://zsamsbozicany.ic.cz; http://zsck.ic.cz

Hotový web (s texty, grafikou, odkazy atd.) jsme schopni vytvořit v průběhu několika málo dní. Pokud nemáte zakoupený webhosting a nechcete jej platit, doporučujeme umístit web na server internet centrum zdarma (výhodou je, že nemusíte čekat na přidělení domény atd., web máte takřka ihned, a zdarma).

Při tvorbě webových stránek využíváme nejčastěji redakční systém Wordpress (ale i jiné: Joomla, Mambo, Drupal). Správa stránek je potom jednoduchá i pro běžného uživatele PC - vše Vám vysvětlíme anebo Vám stránky za minimální poplatek můžeme spravovat sami... (pravidelně nebo nárazově, na internetu jsme takřka neustále...)
Cenu za vytvoření stránek stanovujeme vždy dohodou. Počítáme cca s 500,- Kč za jednoduchý, přehledný, vkusný web (se všemi texty, fotografiemi, grafikou). Cena se pak zvyšuje s náročností Vašich požadavků... (opět ale závisí na dohodě).
S čímkoli byste potřebovali poradit, vysvětlit, konzultovat atd., volejte či pište - rádi s lidmi komunikujeme.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Copyright Nakladatelství Brašna © 2008. Všechna práva vyhrazena